לייעוץ חינם חייגו:

 052-7955727

החזרת אהבה מיידית

1אם אתם סובלים משברון לב ומחפשים את הדרך המושלמת להשבת האהבה, אם אתם נמצאים למשל בעיצומם של הליכי גירושין או מרגישים כי המצב בזוגיות אינו כתמול שלשום, זה הזמן להכיר את דוד סלמן, נצר למשפחת מקובלים, נכדו של יחזקאל חיים עבדו אלעזר שידוע גם בכינויו בעל הנס, שפעם אחר פעם מצליח להשיב אהבות אבודות ולהציל אנשים מחיים של בדידות בעקבות אהבה נכזבת.

לאן נעלמה האהבה?

גם אם בתחילת הקשר שלכם הציפורים צייצו, הפרחים פרחו והפרפרים שבבטן לא הפסיקו לנפנף בכנפיהם הצבעוניות, הרי שלא תמיד אש האהבה ממשיכה לבעור בין בני הזוג למשך כל החיים. פעמים רבות האהבה נעלמת גם מחייהם של זוגות שבעיני החברה נחשבו למושלמים. בנוסף לכך, לפעמים האהבה נעלמת גם בקשרים שבהם אחד הצדדים משוכנע מעבר לכל ספק כי מצא את האהבה שהמתינה לו במשך כל החיים. אז מדוע נעלמת האהבה מחיינו? כיצד מה שהתחיל כסיפור אהבה מושלם יכול להפוך תוך זמן מה ללב שבור ולטרגדיה אמיתית? ובכן, ישנם גורמים רבים מספור שעלולים להפוך את הקערה על פיה וביניהם הטלת כישוף של עין הרע מצד גורם שלישי, התפתחות של אנרגיות רעות בבית, הופעה של אגו מנופח שהפריע למערכת הזוגית להמשיך ולשגשג ללא הפרעה ועוד. החדשות המשמחות בעניין זה הן שגם אם הכול נראה אבוד, הרי שבעזרת הידע העתיק שמגיע מעולם הקבלה המעשית, ניתן לבצע החזרת אהבה ותוך זמן קצר ליהנות מאיכות חיים נפלאה, אפילו יותר מזו שהייתה לכם בתחילת הקשר, לפני שהתחילו הצרות.

שיטות הפעולה של דוד סלמן, מומחה לקבלה מעשית

דוד סלמן מחזיק בספר קבלה עתיק שהוריש לו סבו, בעל הנס. את התורה העתיקה העביר לו סבו המקובל וכיום הוא ממשיך את המסורת המשפחתית ועושה בידע החשוב הזה שימוש קדוש לצורך החזרת אהבות. בתחילת התהליך בודק דוד את המקרה הספציפי שהתבקש לטפל בו. הוא עורך שיחה עמוקה עם האדם שפנה אליו ומברר באופן מקיף את הסיבות שהביאו אותו לפנות אליו. במידה ומדובר על הסיבות הלא נכונות, מסביר דוד לאדם הפונה כי החזרת האהבה אינה אפשרית במקרה שלו. לצורך העניין במידה ומדובר למשל על רצון לשוב ולחיות בזוגיות כיוון שחיי הבדידות קשים מדי, הרי שלא תתבצע החזרה של האהבה בשום אופן. עם זאת, במידה ומדובר על השבת אהבה אבודה כדי להשלים את מעגל הנשמות וכדי לקיים את הזיווג מתוך כוונה כנה ואמתית, יבדוק דוד את מידת ההתאמה של הפונה למושא אהבתו ורק במידה וההתאמה אכן קיימת, יעניק לפונה אליו צופן מיסטי בעל עוצמות חזקות ויחלוק עמו טיפים להחזרת אהבה שעוברים מדור לדור במשפחתו. החזרת האהבה מתבצעת מאופן מידי לשביעות רצונם של כל הפונים לדוד.

החזרת אהבה מיידית היא רק חלק קטן ממגוון היכולות של דוד. בין היתר הוא גם מתמחה בהכנת קמעות ובניסוח לחשים לבריאות טובה, לפרנסה טובה, להסרת עין הרע, לפתיחת המזל ועוד.

לפרטים צור קשר עם סלמן דוד טלפון: 052-795-5727