לייעוץ חינם חייגו:

 052-7955727

מאמר על האדם

כל מה שמענין אותנו בחיים מאיזה מזל אנחנו והחכמים יותר

    מדברים על איזה יסוד המזל שלנו הכוונה מאש, מים, אויר, אדמה.

   חשבתם לעצמכם שאולי מה שכתוב בהורוסקופ מצריך תיקון של

   היכולות האינדבדואליות באותו מזל.

כדי לבדוק צריך לדעת את סוד האותיות בעלות הנתיבים והיסודות

 סוד האותיות

 סוד האותיות מה זה אומר?

 שם אדם נבחר על ידי הנשמה המוסרת מסר להורים שתכריז על שמו

 של הילוד כדי שההורים לא יתנגדו למסר {השם}.

לכן שמות של אנשים חשובים מאוד לצורך יעודם ותכונותיו של אדם מחליף את יעודו ותכונותיו ,בהתחלה החיים נראים טוב יותר כי עובדים עם נתיבים אחרים אולם לאחר זמן מה נוצרת גיבנת לאדם ואומר עוד חבילה לא כתובה בחייו לכן רצוי כמובן זה ממקום של בחירה ולא ציווי להישאר עם השם שנבחר ביום היולדנו. כי בכתובים וכל חכמינו לאורך דורות שהכל כתוב מלמעלה נכון אנחנו הכוונה נשמתנו בחרה את תסריט חייה בגוף פיזי והיא יודעת שדרך שמותינו יש נתיבים אלו הם נתיבי חיינו שכתובים מראש ודבר אחד ניתן לנו בו זכות הבחירה לקחת את אותה בחירה למקום שכולו אור או מקום של האופל.

מי שמקלקל לאדם לא עין הרע לא קללה לא כישופים לא וודו אלא אנחנו בעצמנו.

ומי שקלקל צריך לתקן.

ידוע לכל בני אנוש שירדנו לצורך תיקונים שעורים וחוויה

 

תיקונים : הכוונה הקשים כשאומרים לנו רבנים או ידענים יש לך תיקון דעו לכם אף אחד לא יכול לתקן את מה שקילקלתם אלא דרך למידה שזה השיעור אתם תחוו את הטוב שנמצא בעולמנו. שיעורים דרך התיקון אנחנו מסיקים מסקנות ולומדים לזהות את אותו קושי ואז נמנעים לחזור על אותו תיקון או אותו קושי.

 חויה: זה ההוצאה לפועל בעולמנו הכוונה העשייה כתוצאה מחשיבות הלמידה והסקת מסקנות ועשית התיקונים וכמובן לקבל את הקושי ממקום של הבנת מקור הקושי ואז פתרתם כחצי מהקושי לאחר מכן חושבים ומתכננים איך לגשת לקושי דרך נעימות וכוו.

נעימות והבנה זה חלק חשוב מחייכם ששכחת ממנו.

אדם שמתנהל ממקום של פחד ופקפוק או מסרב להאמין שמגיע לו הוא שיחווה תוצרים שללים בחיו כי ממה שהוא פוחד יגיע אליו ומהר לכן בכל פעולותינו אין צורך בפחד אלא חשיבה ותכנון.

הרבה פעמים אומרים לנו כל מיני צדיקים למיניהם את חוויותנו רוב הפעמים מתברר שזה דומה לכל אדם שעובר באותם גילאים לכן היתי מבקש מכם להיות קצת עם עצמכם  ולבחון את רצונותיכם ואתם תהיו גם כן צדיקים כי מחשבה יוצרת מציאות.

 ילדינו : אנחנו מוכנים לותר על רצונותינו עבור ילדינו אולם חשבתם ולא פעם אחת בשביל מה נשלחתם לתלת מימד הזה  כדור הארץ?

לא חשבנו כי חשבו בשבילנו "לדאוג לילדים לדאוג להורים לדאוג לאחים לדאוג לשכנים לדאוג לחברים לדאוג לעניים.

ומה איתנו ?

אנחנו הכי חשובים כי הגענו אחרי שנדרנו לבורא שנמלא את כל משימותינו ואז נהנה מחיינו כמו שבחרנו נאמר שיום היולדנו ויום מותנו נקבע מראש 

 נכון אז למה לא להנות מכל יום בחיינו מרב דאגה לכולם אנחנו בסוף יום מרגישים מותשים ולא נשארת לנו אפילו חוויה אחת שעשינו לעצמנו.

הזדהות זה נושא מאוד נדוש אבל כולם חווים חווית של האחר ממקום של הזדהות כואב לו כואב לי לא ולא כואב לו כי הוא יצר את הכאב עלינו רק לחמול לא לרחם.

 

תרומות : זה עוד דבר נפלא? יש אנשים שתורמים כי חושבים שעם יתנו לאחר אלוהים יתן להם פי עשר לכן אכתוב לכם דבר מה .

בכתובים כתוב שמי שמעשר יתעשר

כמה חכם המשפט  עם אומר לכם שהכונה במידה ותעשו את מה שנכתב בעץ החיים שיש לו עשר ספירות שהנתיבים של שימכם עובר בו אז תתעשרו .

אולם יותר קל לתרום מאשר להבין את מקור החיים ולפעול בו תרומה שניתנת מהווה מקום של איבוד אנרגיה חומרית והסביר : קבענו לעצמנו את כמות הכסף שיהיה  לנו בשנה אולם במידה ואותה הקצבה הולכת לאחר אנחנו עושים שני דברים.

א} גורמים לנשמה להעניק לנו בתקציב הבא פחות כי עם הסתפקנו בפחות אז גם בתקציב הבא יהיה פחות.

ב} הורסים אנו לאנשים שנותנים להם תרומה, לחיות כפרזיטים לא דואגים יש מי שידאג להם וזו לא הדרך .

פרנסה: מקום עבודתנו גם נקבע על פי היעוד מסיבה אחת שזה מקום של מפגשים עם אנשים אחרים שיש מין המקום להתמודדות ותיקונים. כשאדם פוטר זה אומר סימנו את התיקון או הלמידה מאותו מקום ותפתח לנו דרך טובה יותר.

 

אולם אנשים שמפוטרים נכנסים לדיכאון וכל מיני חוליים .

הדרך הטובה ביותר להנות מחופשה קצרה ואז לתכנן את העבודה הבאה שרציתם לחייכם והעבודה תגיע כי יש לכם עוד מפגשים עם בני אנוש אחרים הדאגה הורסת לכם את החשיבה והתכנון.

כי ברגע שאתם נכנסים לשליליות נפתחים עוד תחלואים מתיבת הפנדוראה שלכם והצרות נופלות כצרורות לכן חישבו ותכננו על דרך פעולתכם בטוב.

ישנה דרך להגיע למקום שעליו אני מדבר תיצרו קשר ותחוו חויה מדהימה ותגיעו למה שרציתם לחייכם.

אל תתהלל ביום מחר כי לא תדע מה ילד יום

חוליה חשובה בחיינו תמיד לראות את המחר ושוכחים את היום ואז מאבדים יום ועוד יום ולאחר מכן שואלים את עצמנו איך עברו חיינו זה מצד אולם מאידך הכוונה היא ליהירות